Portál technickej podpory

Ak tu nenájdete to, čo ste hľadali, neváhajte nás kontaktovať.
Potrebné informácie pre vás radi doplníme.

Špeciálna registrácia domén CZ

Jedná sa o službu, ktorá zabezpečuje automatickú a okamžitú registráciu CZ domény po jej vyradení z registra CZ.NIC.

Kompletné pravidlá domény CZ (registrácia, prrdĺženie, registrácie) nájdete v tomto článku.

Podmienky špeciálnej registrácie

Objednávku špeciálnej registrácie je možné vykonať len pre tie CZ domény, ktoré budú v nasledujúcich 10 dňoch zrušené a uvolnené k novej registrácií, a nie sme ich súčasným registrátorom.

Zoznam aktuálne uvoľňovaných domén CZ.

Rovnaké doménové meno si potom môže objednať viac rôznych záujemcov len v prípade, že žiadny z nich doposiaľ nevykonal úhradu reg. poplatku. Po úhrade niektorého zo záujemcov nebudú ďaľšie objednávky možné. Avšak ostatní záujemcovia, ktorí ešte úhradu nevykonali, tak majú stále možnosť učiniť.

Žiadosti sú na register posielané v náhodnom poradí, všetky tak majú rovnaké šance na úspech, vrátane záujemcov od iných registrátorov.

Poplatok za špeciálnu registráciu

Celková čiastka sa skladá z bežného poplatku za registráciu doménového mena a z príplatku za špecialnu registráciu. Aktuálne ceny nájdete v cenníku alebo po vyhľadaní domény v našej objednávce (za predpokladu, že daná doména spĺňa podmienky špec. reg.).

V prípade, že uspel iný záujemca, je vrátený celý registračný poplatok a celý príplatok za špeciálnu registráciu. Pokiaľ si súčasný držiteľ nakonec doménu predĺži, je vrátený celý registračný poplatok a časť príplatku za špeciálnu registráciu.

Pre platby za špeciálne registrácie doporučujeme mať aktívny kreditný účet, aby ste neboli obmedzený čakaním na bankový prevod. Platby za neúspešnú špeciálnu registráciu sú vrátené späť na účet automaticky.