Portál technickej podpory

Ak tu nenájdete to, čo ste hľadali, neváhajte nás kontaktovať.
Potrebné informácie pre vás radi doplníme.

Zmena hesla e-mailovej schránky

Schránka správcu – postmaster@nazov-domeny.sk

Zmenu hesla ktorejkoľvek e-mailovej schránky na svojej doméne vykonáte prostredníctvom administrátorskej schránky postmaster@nazov-domeny.sk (namiesto nazov-domeny.sk doplníte názov svojej domény.) Nie je potrebné vedieť pôvodné heslo schránky, na ktorej zmenu vykonávate.

Heslo k schránke postmaster@nazov-domeny.sk je k dispozícii vo vašom zákaznickom účte. Prihlasovacia stránka je na adrese https://admin.slovaknet.sk.

Po prihlásení do zákazníckej administrácie pokračujte v hlavnom menu vľavo:

Zoznam služieb detail konkrétnej služby → záložka Elektronická pošta → tu nájdete v tabuľke heslo do hlavnej schránky postmaster@nazov-domeny.sk.

Postup zmeny hesla e-mailovej schránky

Pre samotnú zmenu hesla ľubovoľnej schránky v doméne je potrebné prihlásiť sa do schránky postmaster@nazov-domeny.sk cez webové rozhranie na adrese https://webmail.zoner.com.

Login: postmaster@nazov-domeny.sk
Heslo: je k dispozíci po prihlásení do zákazníckeho účtu (viz vyššie).

Následne prejdite do časti NastavenieNastavenie domény (vpravo hore v menu a potom v ľavom menu).

Vyhľadajte tabuľku Zoznam mailboxov a kliknite na ikonu Editovať mailbox pri schránke, ktorá má byť editovaná a následne na položku Zmena hesla.

Teraz zadajte do prvého poľa nové heslo.Podmienky či príklady silných hesiel tu z bezpečnostných dôvodov neuvádzame, úroveň zabezpečenia overuje práve indikátor sily hesla. Ak je heslo dostatočne silné, uvolní sa druhé pole, kam to isté heslo pre kontrolu zopakujte. Nakoniec zmenu potvrďte volbou Uložiť. Tým je zmena hesla dokončená, môete sa odhlásiť zo schránky postmaster a prihlásiť sa s novým heslom do zodpovídajúcej schránky.

Odporúčame na prečítanie: