Portál technickej podpory

Ak tu nenájdete to, čo ste hľadali, neváhajte nás kontaktovať.
Potrebné informácie pre vás radi doplníme.

Zmena DNS - nameserverov domény EU

Na adrese www.regzone.cz/eurid vygenerujte on-line žiadosť.

Do poľa pre doménu zadajte do poľa domenové meno a zvoľte „Hľadať“. Po načítaní údajov o doméne v dolnej časti stránky rozkliknite odkaz „Upraviť doménu (DNS, technické kontakty)“, na ďalšej stránke v príslušných poliach zmažete nepotrebné údaje a zadáte nové (napr.: prepíšete adresy nameserverov, alebo identifikátor technického kontaktu). Ak si prajete použiť nameservery našej spoločnosti, potom sú to tieto: ns1.regzone.cz ns1.regzone.de a ns1.regzone.info

Ak nemáte pre svoje nameservery vytvorený technický kontakt, môžete si ho vytvoriť na stránkach www.regzone.cz:
Vytvoriť nový kontakt domény .EU pomocou formulára, ktorý sa tam nachadza.

Zmenu je možné potvrdiť on-line pomocou ZONER autorizačného kódu kontaktu alebo off-line pomocou formulára. O autorizačný kód kontaktu požiadate kliknutím na odkaz zaslať autorizačný kód. Autorizačný kód bude zaslaný na emailovú adresu osoby, ktorú ste vybrali pre autorizáciu zmeny. Akonáhle Vám bude heslo doručené zadajte ho do poľa Autorizačný kód, potom kliknite na tlačidlo Potvrdiť.

Ak si prajete vykonať potvrdenie pomocou papeirovej žiadosti, zvoľte možnosť písomné potvrdenie a zadajte emailovú adresu, kam ma byť formulár zaslaný. Na potvrdenie je potrebné formulár podpísať autorizujúcou osobou, podpis úradne overiť a zaslať ho na našu korešpondenčnú adresu:
ZONER software, a.s., Nové sady 18, 602 00 Brno

Dôležité upozornenie:

Ak by ste chceli upraviť DNS záznamy typu A, MX, TXT, CNAME a vaša doména používa nameservery našej spoločnosti,
vykonajte túto úpravu v sekcii "Správa DNS" vo Vašom centre administrácie. Viac informácií nájdete tiež v nápovede o nastavení DNS záznamov.

Ak máte otázky, informujte našu zákaznícku podporu 24/7. alebo nám napíšte na admin@zoner.sk, kde Vám radi pomôžeme.