Portál technickej podpory

Ak tu nenájdete to, čo ste hľadali, neváhajte nás kontaktovať.
Potrebné informácie pre vás radi doplníme.

Informácie o doméne

V tejto sekcii nájdete kompletné informácie o používaných poštových službách

Aktuálny počet mailboxov

Tento údaj Vás informuje o počte využívaných poštových schránok Vašej domény. Nové schránky je možné pridávať v časti Vytvoriť mailbox. Pri niektorých webhostingových variantoch je maximálny počet schránok obmedzený, o navýšení služby prípadne požiadajte zákaznícku podporu cez formulár Autorizovaná požiadavka v Centre administrácie alebo zaslaním takejto požiadavky na admin@zoner.sk

Maximálny počet mailboxov

Maximálny počet mailboxov, ktorý je možné využiť v rámci Vášho hostingového variantu.

Kvóty

Veľkosť kvóty:
Dostupná kvóta:
Použitá kvóta:
- tieto údaje ukazujú kvótu, ktorá je vyhradená pre všetky schránky, nepriradenú kvótu a priestor už vyhradený. Nevyhradenú kvótu je možné ďalej rozdeľovať medzi jednotlivé schránky.

Veľkosť dát v mailboxoch:

Táto položka vyjadruje množstvo dát, aktuálne uložených vo všetkých poštových schránkach. Na získanie prehľadu o jednotlivých schránkach použite časť Zoznam mailboxov.

Doménový kôš

Tu sa zobrazí konkrétna poštová schránka, ktorá je nastavená ako doménový kôš.

Povoliť používateľovi editáciu aliasov mailboxu:

Každá schránka môže teoreticky mať neobmedzený počet aliasov, čo sú adresy, ktorých správy sú fyzicky doručené do schránky, ktorej sú aliasom. Alias prideľuje postmaster, alebo ich môžu nastaviť sami používatelia, ak je to povolené.

Aliasy domény

Väčšina webhostingových služieb, ktoré prevádzkujeme, umožňuje priraďovať k hlavnej doméne ďalšiu s tým, že zdieľajú priestor aj správy. Pre tieto domény funguje rovnaké nastavenie doménového koša aj aliasov schránok.